Latem 2012 roku zamieszkałam z rodziną na wsi…
i moje życie zaczęło się od nowa. Wraz z przeprowadzką dojrzała myśl o założeniu własnej firmy oferującej kursy j. angielskiego, które promują samodzielną pracę uczniów w zdobywaniu umiejętności językowych.

 

Jestem absolwentką Wydziału Anglistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim (2007 r.). W mojej karierze zawodowej zajmowałam się nauczaniem (zarówno na uczelniach wyższych jak i w prywatnych szkołach językowych) oraz tłumaczeniem. Zdobyte w ten sposób doświadczenie pozwoliło mi na wyrobienie sobie własnego stylu nauczania, a także potwierdziło moje przypuszczenie, że JĘZYKA OBCEGO NIE MOŻNA NIKOGO NAUCZYĆ – KAŻDY UCZY SIĘ SAM. Rolą nauczyciela jest jedynie pomoc i stworzenie możliwości do samodzielnego poznawania języka. Taka nauka przynosi, moim zdaniem, najlepsze i najtrwalsze efekty.

Od blisko siedmiu lat prowadzę szkołę językową ENGLISH, PLEASE – angielski z wartościami, w której przekazuję nie tylko umiejętności językowe ale również wartości chrześcijańskie. 
Przez wiele lat prowadziłam scholę parafialną  w Mucharzu. Jestem prezesem Stowarzyszenia Morze Możliwości, promującego ekologiczny i kulturalny rozwój mieszkańców gmin położonych wokół Jeziora Mucharskiego.

Prywatnie jestem żoną i matką pięciorga dzieci, która z pasją buduje coraz bardziej wyszukane konstrukcje z klocków Lego Duplo.